Enterpack - opakowania tekturowe.

 

     Enterpack działa w branży opakowań kilkanaście lat. Podstawą naszej działalności jest produkcja i hurtowa sprzedaż  opakowań tekturowych.  Głównym naszym celem jest budowanie zadowolenia Klientów w oparciu o wysokiej jakości produkty, długoterminową współpracę i  dobre relacje z kontrahentami.

     W kontaktach z naszymi klientami stawiamy na wygodę oraz zadowolenie. Nasz klient ma pewność, że zamówiony towar zostanie dostarczony we właściwe miejsce, bez konieczności opuszczania swojej firmy. Musi być zadowolony, dlatego ma pewność, że otrzymany towar będzie odpowiedniej jakości i zostanie dostarczony na czas. Oczywiście zadowolenie naszych klientów w głównej mierze buduje konkurencyjna cena i liczne promocje.

 

      Dzięki doskonałej lokalizacji zakładów produkcyjnych w Ostrowie Wlkp. i Żyrardowie oraz zwiększaniu liczby przedstawicieli handlowych, dążymy do coraz szerszej obsługi na nowych obszarach geograficznych i poszerzeniu rynku. Śmiało możemy się już nazwać firmą o ogólnopolskim zakresie.  

 

      Jeżeli wśród naszej oferty nie znajdziecie Państwo opakowania spełniającego wszystkie Państwa oczekiwania, z przyjemnością przygotujemy i dopracujemy opakowanie na miarę potrzeb. Nasze projekty a Państwa sugestie pozwolą nam wspólnie stworzyć niepowtarzalne opakowania.

 

     Dzięki nieskomplikowanej strukturze organizacyjnej i dużej elastyczności w zarządzaniu możemy w sposób optymalny dopasować swoją ofertę do Państwa potrzeb. Jesteśmy elastyczni, realizujemy każde zamówienie, służymy radą i swoimi doświadczeniami w tym zakresie.  Wychodząc z odpowiedzią na zapotrzebowania zgłaszane przez naszych Klientów, poszerzamy ciągle ofertę o nowe grupy towarowe, dzięki temu stajemy się coraz bardziej kompleksowi w myśl naszego firmowego motto: 

Nie mogą inni Możemy My!

 

     Nasz sukces zawdzięczamy i możemy realizować tylko dzięki odpowiedniemu zespołowi. Nasi Klienci mogą być pewni, że są obsługiwani przez odpowiednio przygotowanych przedstawicieli, którzy są jednocześnie specjalistami w swojej branży oraz kreatywnymi doradcami w zakresie sprzedawanego asortymentu.

 

     Realizując nasze cele budujemy swoją markę i renomę. Jakość naszych produktów jest naszą najlepszą reklamą ciągle zapewniając nam nowych klientów. Mamy nadzieje, że także Ciebie w najbliższym czasie będziemy mogli nazwać naszym Partnerem Biznesowym.